Operátor vo výrobe skrutiek a spojovacieho materiálu. Mzda až 1250€!

1 250 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
1 250 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 + výkonnostný bonus 10% + náborový bonus 500 € + zákonne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky,
  • udržiavanie chodu strojov,
  • vizuálna kontrola výrobkov,
  • príprava a výmena náradia/nástrojov,
  • čítanie strojárskymi výkresmi,
  • zapisovanie údajov do predpísanej formy.

  • náborový bonus 500€ po 6 mesiacoch
  • výkonnostný bonus podľa dosiahnutých výkonov do výšky 10 % základnej mzdy
  • stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná firma so zázemím v zahraničí. Zaoberá sa výrobou spojovacieho materiálu a skrutiek najmä pre automobilový priemysel, ale aj výrobou špeciálnych dielov lisovaných za studena.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • stredoškolské vzdelanie v technickej oblasti
  • schopnosť čítania technických výkresov
  • manuálna zručnosť
  • skúsenosti vo výrobe alebo na lisoch - výhodou
  • ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny
  • základné znalosti na PC
  • zodpovednosť

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra

Mgr. Alexandra Ladunová

+421948426024

[email protected]

Mám záujem