Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Nájdite si super prácu ešte dnes!

Оператор складу автомобілів із зарплатою 1100€ + безкоштовний транспорт!Проживання + можливість навчання на оператора VZV! робимо зміну роботодавця!

932 - 1 100 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pобота на складі у 3 зміни по 8 годин
робота зі сканером,
пакування матеріалу,
комплектація товару відповідно до замовлення,

Щомісячний бонус:
1-й місяць 5%
2-й місяць 10%
3-й місяць 15%
ваучери на харчування на суму 4,80 євро (майже повністю оплачує роботодавець)
13 зарплата
оплата понаднормової роботи
можливість отримання авансів
винагороди за рекомендацію нового кандидата 150 евро
безкоштовний транспорт!
медичне та соціальне страхування

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Транспорт, логістика

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Посада підходить для кандидатів з освітою
базова освіта
середня школа без закінчення
випускниця середньої школи
післядипломна / вища професійна освіта
ун-т І. ст

Досвід роботи:
досвід роботи на складі є перевагою
фізична витривалість
відповідальність
надійність

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ASAP
932 - 1 100 EUR/mesiacУмови оплати праці (брутто) 932- 1100євро / місяць 932 євро основна заробітна плата + місячна надбавка до 15% + доплати за понаднормову працю + передбачені законом доплати + ваучери на харчування на суму 4.8 євро

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Maryna Dobei
Tel.: +421948052361
E-mail: poslať životopis
Mám záujem