Skladník s VZV v automobilovom priemysle: Mzda až 1100€ za mesiac! Strava a doprava sú zabezpečené!

1 100 EUR/mesiac
Miesto práce
Žarnovica
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 890€ + Variabilná zložka až 15% + Zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem, výdaj, preberanie a uskladňovanie materiálu
  • obsluha vysokozdvižného vozíka a manipulačnej techniky
  • expedícia hotových výrobkov
  • príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby

  • stabilná práca
  • 15% variabilná odmena
  • navýšenie základnej mzdy po 6. mesiacoch na 920 eur
  • dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške až 1300 eur
  • firemná doprava zabezpečená ZDARMA
  • možnosť ubytovania ZDARMA
  • obedy a večere len za 0,69 eur
  • možnosť pravidelných záloh
  • bonus za odporučenie kandidáta až 150 eur

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platný preukaz na VZV
  • zručnosť
  • dochvíľnosť
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Žarnovica

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem