Recruiter - Personálny konzultant s Ukrajinským jazykom Trnava

1 300 - 1 700 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnava
1 300 - 1 700 EUR/mesiac1300 - 1700 EUR/mesiac = 1000EUR fixná mzda (navýšenie po skúšobnej dobe na 1100EUR) + 200EUR variabilná zložka + odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne oslovovanie a vyhľadávanie zahraničných zamestnancov cez sociálne siete, pracovné portály a pod.
  • koordinácia súčasných zamestnancov
  • organizácia, vedenie a tlmočenie výberových konaní
  • spracovanie osobných údajov
  • príprava pracovnoprávnych dokumentov
  • príprava dokumentov pre účely cudzineckej polície
  • tlmočenie pre kandidátov a zamestnancov
  • ubytovanie zamestnancov, evidencia a kontrola ubytovania
  • komunikácia s klientom, reporting

  • práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)
  • stravné v hodnote 4,8 Eur/deň
  • zaujímavý odmeňovací systém pri plnení cieľov
  • cenné skúsenosti v oblasti zákonníka práce
  • možnosť práce na živnosť
  • k dispozícií firemné vozidlo, telefón, notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme interne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • Ukrajinský jazyk a Slovenský jazyk podmienkou
  • znalosť práce v MS Office
  • skúsenosti s vybavovaním prechodného pobytu pre cudzincov
  • schopnosť samostatne pracovať
  • skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
  • VP sk. B - aktívny vodič

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem