Можливість для людей з України

Zásobovač - práca len 4 dni v týždni so mzdou až 1150 € !

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 150 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 860€ (po 6. mesiacoch 890€) + variabilná zložka mzdy 15% (dochádzka a výkon) + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných zásobovačov do závodu v Topoľčanoch (možné ubytovanie ZDARMA), kde sa vyrábajú svetlomety pre automobilový priemysel.

Náplň práce:
  • zásobovanie montážnych liniek (práca s nízkozdvižným vozíkom)
  • práca s PC
  • práca v sklade
  • preberanie materiálu
  • uskladňovanie materiálu
  • príjem a výdaj materiálu do výroby

Pracuje sa na 3 alebo 4 zmeny. Práca v pohybe. Prijmeme aj operátorov/operátorky výroby a skladníkov VZV !

Vhodné aj pre absolventov.

Možnosť pohovoru v Trnave, v Nitre, v Topoľčanoch a v Prešove.

  • možnosť pravidelných záloh
  • odmeny 15% po 5. odpracovaných rokoch odmeny 18%
  • mimoriadna odmena za jednu nadčasovú víkendovú zmenu 50 EUR
  • dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 EUR
  • obedy len 0,69 EUR
  • zabezpečená firemná doprava ZDARMA zo smerov Nitra, Partizánske, Bánovce n/Bebravou a iné
  • ubytovanie zabezpečené ZDARMA
  • čisté a bezpečné pracovné prostredie
  • ročný príspevok na benefitnú kartu
  • odmena za odporučenie známeho
  • odmeny za inovatívne nápady a zlepšovacie návrhy
  • príležitosť kariérneho rastu
  • vlastná aplikácia pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav
  • spoľahlivosť
  • dochvíľnosť

Miesto práce
Topoľčany

Ing. Monika Mikulášiková

+421948297136

[email protected]

Mám záujem