Operátor/ka vo výrobe dosiek plošných spojov! Mzda až 1415 €! Náborový bonus!

1 415 EUR/mesiac
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Šaľa
1 415 EUR/mesiac1002 € + výkonnostná prémia + dochádzkový bonus + náborový bonus +zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby hľadáme nových operátorov.
Práce v sebe zahŕňa: - obsluhu linky
  • predprípravu súčiastok do podávača
  • dodržiavanie pracovný postupov
  • lepenie, skrutkovanie, skenovanie, balenie
  • posudzovanie kvality výrobkov
  • manipuláciu s elektrickými súčiastkami
  • podporu výrobných procesov
  • výroba dosiek plošných spojov Práca vhodná aj absolventov!

  • zabezpečené ubytovanie
  • zabezpečená doprava od Nový Zámkov
  • možnosť záloh
  • výkonnostný bonus 55€
  • dochádzkový bonus 125€
  • náborový bonus 120€
  • stabilné zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699 Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Manuálna zručnosť
  • Dobrý zrak
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Samostatnosť
  • Flexibilita

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa

Mgr. Alexandra Ladunová

+421948426024

[email protected]

Mám záujem