Poď pracovať ako piker na tri zmeny. Práca vhodná pre mužov aj ženy. Mzda 1100€. Možnosť pravidelných záloh.

1 100 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda 860€ (po kurze VZV 910) + bonus až 15 % + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prebaľovanie a balenie súčiastok
práca so skenerom
kontrola množstva materiálu na sklade
príprava materiálu a vychystávanie
účasť na inventúrach

po absolvovaní kurzu VZV:

zásobovanie linky
preprava materiálu na halu - pomocou vozíka
preprava materiálu do skladu

práca na 2 zmeny
možnosť práce nadčas
nadštandardné príplatky
rastúce prémie: 1. mesiac až 5 %, 2. mesiac až 10 %, 3. mesiac až 15 %
doprava zo širokého okolia Nitry plne hradená zamestnávateľom ( Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Trnava, Kolárovo, Levice, Zlaté Moravce...)
možnosť ubytovania v blízkom okolí
stravné lístky 4,5 € / deň
kurz VZV zdarma
po absolvovaní kurzu navýšenie základnej mzdy na 910€
možnosť týždenných záloh
bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť,
manuálna zručnosť,
dobrý zdravotný stav,
ochota pracovať na zmeny,
základná matematická gramotnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Adriána Palíková

+421948940307

[email protected]

Mám záujem