Nájdite si super prácu ešte dnes!

Vychystávanie objednávok v sklade. Práca bez nočných. Nástupná mzda 1018 €. Firemná doprava zdarma!

1 018 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné pozície v stabilnej spoločnosti.
Pracovná náplň v sebe zahŕňa:
  • vyskladňovanie pripraveného tovaru podľa objednávky,
  • príprava paliet,
  • balenie paliet,
  • inventúry,
  • plnenie stanovených výkonov.

  • práca na 2 zmeny,
  • firemná doprava do práce ZDARMA
  • 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
  • stravný lístok za každú odpracovanú zmenu v hodnote 5,10 €
  • po skúšobnej dobe možnosť prestupu pod kmeň firmy

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť,
  • fyzická zdatnosť,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • ochota dochádzať do zamestnania

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa
1 018 EUR/mesiacnástupná mzda - 1018 € / mesiac + stravné lístky v hodnote 5,10 € a preplatené nadčasy

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Peter Andraško
Tel.: +421917131685
E-mail: poslať životopis
Mám záujem