Nájdite si super prácu ešte dnes!

HR Koordinator s Ukrajinským jazykom

1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizácia a vedenie výberových konaní (testovanie kandidátov),
  • návšteva klientov, ubytovní, cudzineckých polícii,
  • aktívne vyhľadávanie a telefonické kontaktovanie kandidátov,
  • inzercia na pracovných portáloch, vyhľadávanie zamestnancov v teréne,
  • komunikácia so zamestnancami,
  • komunikácia s klientmi, pravidelný reporting,
  • práca v teréne,
  • tlmočenie zamestnancom,
  • administratívna, práca v interných systémoch.

  • práca na plný úväzok (40 hod/týždenne), PO-PIA
  • Laptop a firemný telefón
  • bonusy za dosiahnutie cieľa
  • mladý dynamický tím
  • firemné akcie
  • možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • schopnosť samostatnej organizácie času,
  • schopnosť riadenia služobného auta (8-miestneho)
  • pracovitosť, chuť, nasadenie,
  • ochota cestovať na dennej báze,
  • znalosť zákonníka práce výhodou,
  • skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
  • VP sk. B

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava
1 300 - 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda 1000EUR (po skúšobnej dobe 1100EUR) + variabilná mzda 200 EUR + ďalšie bonusy

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem