Výroba nárazníkov! Mzda až 1000€! Práca vhodná aj pre ženy!

770 - 1 000 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
770 - 1 000 EUR/mesiac770 - 1000€/mesiac 770€ základná zložka 770€ + 131€ individuálny bonus + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku
zváranie, lepenie, skrutkovanie
lakovanie a leštenie vyrobených dielov
vizuálna kontrola
práca na rôznych úsekoch

rýchlo rastúca rodinná firma
možnosť kariérneho rastu
práca v čistom prostredí
rôznorodá práca
motivačné odmeny
možnosť stravovanie sa v jedálni
príplatky za poobedné a nočné zmeny
príspevok na dopravu 0,66€/deň
ubytovanie zdarma
odmeny vyplácané polročne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
flexibilita
manuálna zručnosť
výborný zdravotný stav

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Mgr. Alexandra Ladunová

+421948426024

[email protected]

Mám záujem