Nájdite si super prácu ešte dnes!

Začni v Júni v novej práci. Operátor výroby so mzdou až 1111 € + benefity. Zabezpečená firemná doprav alebo ubytovanie.

1 111 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba sedačiek pre svetové automobilové značky:
  • práca v trojzmennej prevádzke,
  • obsluha montážnej linky,
  • montáž dielov,
  • kompletizácia sedačiek do automobilov,
  • kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu,
  • dodržiavanie predpísaných pracovných postupov,
  • dodržiavanie noriem kvality.

  • stabilné zamestnanie so zmluvou na TPP!
  • stravovanie zabezpečené v jedálni ( len 0,74 € za obed),
  • variabilný bonus až do výšky 130€,
  • dochádzkový bonus až do výšky 100€,
  • príplatky podľa zákonníka práce samozrejmosťou,
  • zabezpečené UBYTOVANIE,
  • doprava z blízkeho okolia ZABEZPEČENÁ
  • možnosť čerpania záloh.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ostatná priemyselná výroba, výroba dopravných prostriedkov TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699 Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Dôležitá je manuálna zručnosť, samostatnosť a ochota pracovať na zmeny (3),
  • prax vo výrobe výhodou,
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Liptovský Mikuláš
1 111 EUR/mesiacZákladná mzda 781 € + prítomnostný bonus až 100 € + výkonnostný bonus až 130 € + príplatky podľa zákonníka práce = 1111 €

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Peter Andraško
Tel.: +421917131685
E-mail: poslať životopis
Mám záujem