Nájdite si super prácu ešte dnes!

Elektrikár v Rakúsku s platom od 2 436 € mesačne

2 436 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za kontrolu, údržbu, opravy a preventívne údržbárske práce na rôznych strojoch a systémoch (napr. kotolňa, kanalizácia, systém minerálnej vody, kompresory, ventilačné systémy)
* podpora inventarizácie energetických údajov (záznam odpočtov meračov)
* zabezpečenie včasných a správnych informácii o problémoch a odchýlkach v oblasti zodpovednosti
* vykonávanie kontroly, testov a prehliadky TÜV a preventívne práce (preventívna údržba)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

* vzdelanie v elektrotechnickom odbore (napr. vyučenie, HTL)
* odborné skúsenosti v oblasti elektroniky a/alebo mechatroniky
* ochota pracovať v striedavej 3-zmennej prevádzke a pohotovostnej službe
* základná znalosť nemeckého jazyka (slovom a písmom)
* vlastná doprava

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
2 436 EUR/mesiaczákladná mzda 2436€ + možnosť navýšenia v závislosti od kvalifikácie

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem