Tlmočník vo výrobe ENG/SVK

Od 850 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnava
Od 850 EUR/mesiacFinálna mzda 1050 EUR, 850 EUR základná mzda + 140 EUR bonus + príplatok za nočnú zmenu v priemere 60 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tlmočenie z Anglického do Slovenského jazyka a naopak
  • práca na 3 zmeny
  • tlmočenie pracovných postupov, školení, pohovorov
  • participácia na zaškoľovaní zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER International Staff je firma, ktorá patrí medzi najväčšie agentúry na slovenskom a rakúskom trhu práce. Máme viac ako 25 rokov skúseností a pobočky v Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Nemecku a na Slovensku. Naša firma sa orientuje na cieľ a s tým spojenú spokojnosť zamestnancov a klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Anglický jazyk na úrovni B2/C1
  • Slovenský jazyk na úrovni C1/C2
  • spôsobilosť na nočnú prácu

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem