Pracuj ako operátor výroby a zarábaj od 1000€ * práca v kmeni spoločnosti * 13.plat * vhodné aj pre ženy a absolventov

1 000 EUR/mesiac
Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 3,819€ + príplatky za poobedné a nočné zmeny + 10% pohyblivá zložka mzdy + 6% dochádzkový bonus + 10% osobné hodnotenie +13.plat a ďalšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude obsluha strojov na výrobu a spracovanie kovových výrobkov v nepretržitom režime (6:00 - 18:00 hod. / 18:00 - 6:00 hod. / 2 dni voľno)

  • navýšenie základného platu po zaškolení
  • 6% dochádzkový bonus
  • 10% pohyblivá zložka mzdy
  • 10% osobné hodnotenie
  • príplatky za poobedné a nočné zmeny
  • ostatné zákonné príplatky
  • 13.plat
  • 500€ bonus za odporúčanie kandidáta
  • 500€ starting bonus
  • 2% príspevok na DDS
  • bonus za zaškolenie nových kolegov
  • práca na TPP priamo v kmeni spoločnosti

Ak máte záujem o prácu, neváhajte a pošlite svoj životopis. Ak by Vám nevyhovovala táto ponuka, máme množstvo iných.

Nájdeme Vám prácu podľa Vašich predstáv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať v nepretržitom režime
  • dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem