Operátor výroby s platom 870€! Vhodné aj pre absolventov * Doprava zdarma * pravidelné zálohy

870 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
870 EUR/mesiac648 € základ + 20 % variabilná zložka + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
  • Trojzmenná prevádzka
  • Práca v stoji
  • Základná obsluha strojov a strojných zariadení
  • Práca na linke
  • Montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov

  • Možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe
  • 13.plat
  • Doprava z Bánoviec ZDARMA!
  • Zákonné príplatky
  • Nenáročná práca
  • Stabilné zamestnanie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • pravidelné zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Chuť pracovať
  • Zdravotná spôsobilosť
  • Dobrá motorika prstov
  • Manuálna zručnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4240060  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac