Personálny konzultant Topoľčany

739 - 1 039 EUR/mesiac
Miesto práce
Topoľčany
739 - 1 039 EUR/mesiac739EUR základná mzda + 300 variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie a telefonické kontaktovanie kandidátov,
  • inzercia na pracovných portáloch, vyhľadávanie zamestnancov v teréne,
  • organizácia a vedenie osobných pohovorov,
  • organizácia a vedenie výberových konaní (testovanie kandidátov),
  • plánovanie jednotlivých aktivít a projektov,
  • komunikácia so zamestnancami,
  • komunikácia s klientmi, pravidelný reporting,
  • administratívna, práca v interných systémoch.

  • práca na plný úväzok (40 hod/týždenne), PO-PIA
  • Laptop a firemný telefón
  • bonusy za dosiahnutie daného cieľa
  • mladý dynamický tím
  • firemné akcie
  • možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

TRANSFER International Staff patrí medzi najväčšie personálne agentúry na Rakúskom a Slovenskom trhu. Máme viac ako 25 rokov skúseností a pobočky v Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Nemecku a na Slovensku. Naša firma sa orientuje na cieľ a s tým spojenú spokojnosť zamestnancov a klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • schopnosť samostatnej organizácie času,
  • pracovitosť, chuť, nasadenie,
  • komunikačné schopnosti,
  • znalosť zákonníka práce výhodou,
  • skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
  • VP sk. B

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Topoľčany

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem