Nájdite si super prácu ešte dnes!

Zvárač - CO2. Mzda až 12,50 €/h + osobné odmeny. Zabezpečené ubytovanie.

12,5 EUR/hod.
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu ako zvárač? Neváhajte a zašlite nám CV. Hľadáme zváračov na zváranie oceľových konštrukcii a nosníkov do železobetónu. NADŠTANDARDNÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE!

Možnosť práce aj na zváracích automatoch.

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • pri spokojnosti s výkonom, navýšenie mzdy
  • najvyššia možná mzda až 12,50 €/h
  • osobné odmeny
  • zabezpečené ochranné pracovné prostriedky
  • dlhodobá spolupráca
  • zabezpečené ubytovanie
  • práca na živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba oceľových nosníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • samostatnosť
  • logické myslenie
  • fyzická zdatnosť
  • vlastná doprava do práce!

Na ubytovanie uprednostňujeme kandidátov s vlastnou dopravou do práce.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
12,5 EUR/hod.Nástupná mzda 10 €, po 3 mesiacoch navýšenie na 12 € a po 6 mesiacoch navýšenie na 12,50 € + špeciálne odmeny za plnenie cieľov a dochádzky

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Daniel Gazdačko
Tel.: +421948925330
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4164384  Dátum zverejnenia: 19.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.