Operátor výroby

928 EUR/mesiac
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
928 EUR/mesiac928 EUR/mesiac Nástupná mzda 693 €, po 3 mesiacoch 739 € + dochádzkový bonus 50 € + variabilná odmena do 39 € + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha výrobných strojov
  • práca podľa pracovného postupu
  • kontrola kvality dielov a výrobkov
  • práca možná na 3 alebo 4 zmeny

  • práca v príjemnom prostredí
  • stravovanie v závode iba za 0,54 € a výber z 5 jedál
  • stabilná práca
  • zákonné príplatky
  • variabilná odmena

Ak tužíš po práci snov, ktorá ti bude ušitá na mieru a spĺňať tvoje požiadavky, neváhaj ma kontaktovať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilného a zodpovedného človeka, ktorý je fyzický zdatný má chuť do práce a nebojí sa žiadnej výzvy.

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ASAP

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4151867  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac