Nájdite si super prácu ešte dnes!

Hľadáme šikovných operátorov na obsluhu strojov so mzdou až do 910€

910 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká v novom zamestnaní?

  • obsluhovanie technických zariadení
  • prácu budeš vykonávať podľa pracovných postupov
  • kontrolovanie kvality prijímaného materiálu
  • manipulácia s hotovými výrobkami a kontrola kvality vyrobených dielov
  • práca v 2 - 4 zmennej prevádzke

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • navýšenie mzdy po odpracovaní 3 mesiacoch následné navýšenie základnej mzdy po odpracovaní 1 roku
  • príplatok za prácu v noci
  • príplatky za prácu nad rámec zákona
  • stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • vedieť čítať základné údaje z výkresovej dokumentácie
  • skúsenosť s obsluhou strojov
  • skúsenosť s prácou vo výrobe
  • manuálna zručnosť
  • schopnosť pracovať samostatne
  • ochota pracovať na zmeny
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
910 EUR/mesiacNástupná základná mzda je 693€ po odpracovaní 3 mesiacov je navýšenie základnej mzdy na 739€ + dochádzkový bonus 50€ + variabilná zložka mzdy do 39€ + zákonné príplatky

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Tomáš Kušmirek
Tel.: +421948188059
E-mail: poslať životopis
Mám záujem