Nájdite si super prácu ešte dnes!

Výrobný pracovník so mzdou až 1200€ (montáž, zvarovňa, lakovňa, kontrola kvality) - ubytovanie aj doprava do práce

1 200 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov. Možnosť výberu prevádzky podĺa Vašich skúseností.

Vašom náplňou práce ako operátora bude:

• na montáži: obsluha linky, práca v takte, montovanie a skladanie dielov do automobilov,
• na zvarovni: obsluha robotov a kontrola kvality vyrobených kusov,
• na kvalite: kontrolovanie kvality vyrobených automobilov,
• na lakovni: kontrola laku, odstraňovanie menších chýb.

• individuálna prémia do výšky 220€
• UBYTOVANIE (1. mes. zadarmo, od 2. mes len 80€)
• 13. plat
•zabezpečená teplá strava v jedálni od 1€
• navyšovanie platu
• DOPRAVA zabezpečená zo Šale
• príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
• možnosť ZÁLOH

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis, alebo nás kontaktovať na tel.č. 0948940307. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
• ponuka vhodná aj pre absolventa
• ochota pracovať na tri zmeny
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac1190€ (850€ + príplatok za nočné zmeny od 60€ do 120€ + individuálna prémia do výšky 220€ + zákonné prípatky, 13.plat)

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem