Voľné pracovné miesta: Montážnik - mzda 1170 € + 13. plat. Doprava aj ubytovanie zabezpečené!

1 170 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Šaľa
1 170 EUR/mesiacZákladná mzda 905 - 935 € + variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy + zákonné príplatky + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude Vaša pracovná náplň?

  • obsluha automatických a poloautomatických prístrojov
  • práca na montážnej linke podľa stanovených návodov a predpisov
  • montovanie, skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, atď.)
  • osadzovanie komponentov manuálne a pomocou robotov
  • kontrola kvality

Pracovná pozícia je vhodná aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s výrobou v automobilovom priemysle.
Ponúkaná práca zahŕňa zaučenie na danú pracovnú pozíciu.
Pracovná ponuka zahŕňa pozície: karosáreň, lakovňa, montáž a kvalita

  • variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy
  • príspevok na dopravu 20€
  • 13. plat
  • tréningová akadémia
  • zabezpečená strava
  • zabezpečená doprava
  • zabezpečené ubytovanie (v prípade vzdialenosti bydliska nad 70 km od Nitry)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav
  • samostatnosť, spoľahlivosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota cestovať za prácou

Práca je vhodná pre mužov, ženy aj pre absolventov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem