Bánovce nad Bebravou a okolie! Hľadáme šikovných operátorov výroby - plat až do výšky 900€ + 13. a 14. plat + pravidelné zálohy. Doprava z okolia Zada

623 EUR/mesiac
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
623 EUR/mesiac623 EUR/mesiac 623€ + 20% variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky = cca 900€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou prácou bude práca na montážnej linke - obsluha strojov v takte (výroba za určitý čas). Na linke prebieha montáž drobných automobilových komponentov, čistenie, kontrola, balenie a označovanie výrobkov.

Pracuje sa na 3 zmeny.

  • doprava zo smerov Partizánske, Prievidza a Nováky ZADARMO
  • 13. a 14. plat
  • dochádzkový a výkonnostný bonus
  • zákonné príplatky
  • preplatené nadčasy
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • stravovanie v závode za 0,90€ - 5 jedál na výber
  • možnosť kariérneho rastu
  • možnosť nastúpiť ihneď
  • zázemie v stabilnej firme

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Bánovce nad Bebravou

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala neváhajte zaslať životopis - určite sa ozveme všetkým uchádzačom!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe / v takte
  • skúsenosti s nočnou prácou
  • dobrá motorika prstov
  • dobrý zrak
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • záujem o trvalé zamestnanie
  • ochota pracovať na zmeny

Termín nástupu
dohodou

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem