Hľadáme šikovných operátorov výroby do Bánoviec nad Bebravou. Ponúkame plat až do výšky 850€/mesiac + 13. a 14. plat, DOPRAVA z okolia zabezpečená, pr

623 EUR/mesiac
Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
dohodou
623 EUR/mesiac623 EUR/mesiac 623€ + 20% variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na 3 zmeny
  •  obsluha montážnej linky - práca v takte
  • montáž komponentov do áut
  • čistenie a kontrola výrobkov
  • balenie a evidencia hotových výrobkov

  • dochádzkový bonus a výkonnostný bonus
  • zákonné príplatky
  • 13. a 14. plat
  • doprava z okolia ZDARMA
  • pomoc s exekúciami
  • pravidelné ZÁLOHY
  • možnosť nastúpiť ihneď
  • zázemie v stabilnej firme

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte zaslať svoj životopis!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

  • výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe, s nočnou prácou
  • manuálna zručnosť
  • dobrá motorika prstov
  • dobrý zrak
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • záujem o trvalé zamestnanie
  • ochota pracovať na zmeny

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
dohodou

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem