Pracuj ako skladník na VZV ! Úplne nové ubytovanie + doprava zabezpečená ! Zaujímavé finančne ohodnotenie !

Od 780 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 780 EUR/mesiac780 Eur/Brutto nástupná, po 6. mesiacoch 830 Eur/Brutto + 13% Variabilná odmena +zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
  • Fyzické preberanie materiálu na príjme
  • Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
  • Inventúry skladových zásob
  • Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
  • Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
Príjemné pracovné prostredie
Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov 13% variabilná odmena
Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov Poskytnutie ubytovania
Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
Ubytovanie úplne zdarma

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis.
V prípade potreby volajte na 0948 328 714.

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • platný preukaz VZV
  • dobrý zdravotný stav
  • flexibilita
  • skúsenosť na danej pozícii

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
IHNEĎ

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem