Si manuálne zručný? Zaujíma ťa automobilový priemysel? Tak sa staň súčasťou výroby automobilov! Ponúkame plat až do výšky 1100€ + 13. plat

850 - 1 100 EUR/mesiac
Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 100 EUR/mesiac850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) = 1155€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • 3-zmenná prevádzka
  • práca v takte - obsluha montážnej linky
  • montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
  • skrutkovanie, nitovanie, lepenie
  • kontrola jednotlivých dielov
  • nenáročné odstraňovanie chýb

  • výkonnostná prémia - do 185€
  • 13. plat
  • pravidelné zálohy
  • príplatky za nadčasy
  • príspevok za odporučenie nového zamestnanca
  • ubytovanie v Trnave (80€ za mesiac)
  • teplá strava a pitný režim
  • možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: VODERADY pri Trnave

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe a taktiež skúsenosti s nočnou prácou
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
dohodou

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem