Nájdite si super prácu ešte dnes!

Práca operátora výroby v Lozorne! mzda až do výšky 1200€/brutto! Ubytovanie + doprava zadarmo!

742 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž a skladanie plastových automobilových nárazníkov
  • vykladanie a nakladanie dopravníkov
  • skrutkovanie, lepenie, vŕtanie, balenie a pod.
  • vizuálna kontrola
  • práca na 3 zmeny

  • základná mzda 742€
  • zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 793€
  • dochádzkový bonus 130€
  • výkonnostný bonus 23%
  • príplatok za nočnú prácu 100€
  • príplatok za prácu cez sviatok 150%
  • príplatok za nadčasy
  • ubytovanie v Malackách ZADARMO
  • doprava ZADARMO
  • zázemie v stabilnej firme
  • zabezpečené stravovanie a pitný režim

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť vyrábajúcu nárazníky na automobily. Nejde o pásovú výrobu. Miesto výkonu práce je LOZORNO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • záujem o trvalé zamestnanie
  • ochota pracovať na zmeny

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
742 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 742€ - navýšenie po skúšobnej dobe na 793€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus 23% + zákonné príplatky

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Tomáš Kušmirek
Tel.: +421948188059
E-mail: poslať životopis
Mám záujem