Si technický typ a hľadáš stabilné zamestnanie-Práca v strojárenskej výrobe! 12hod.zmeny! Nástupný plat 1000€! Ubytovanie zadarmo! Zálohy k dispozícii

4,7 EUR/hod.
Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
4,7 EUR/hod.4,70€/hodina + zákonné príplatky + príspevok na dopravu + dochádzkový bonus 80€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj pre najväčšieho distribútora oceľového drôtu na svete v Sládkovičove. Vašou náplňou práce bude:
  • obsluha výrobných strojov a ziariadení
  • vedenie denných produkčných záznamov
  • jednoduché opravy-

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny.

  • navýšenie platu po zaškolení
  • bonus za dochádzku 80€
  • mesačný príspevok na dopravu 15€
  • rizikový príplatok
  • 13. plat
  • UBYTOVANIE ZADARMO
  • týždenné zálohy
  • strava v jedálni za 0,83€ + bageta
  • DOPRAVA zo Sládkovičova

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • technické a logické myslenie
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na 4 zmeny
  • spoľahlivosť a flexibilita
  • výhodou je predchádzajúca prax v strojárstve
  • preukaz viazača bremien + oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia - výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ihneď

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 4002197  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.