Operátor, gépkezelő Magyarországon

180 000 Ft-tól/hónap
Gondoskodunk a szállításról
Gondoskodunk a szállásolásról
A munkavégzés helye
Nyitra megye - Nitra megye
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Feladatok:
szénszálgyártás
gépek felügyelete
könnyű fizikai munka
3 műszakos munkarend

Egyéb béren kívüli juttatások

Juttatások:
cafeteria
negyedéves bónusz
13. és 14. fizetés
termelési, jelenléti bónusz
előleg lehetősége
túlóra
ingyenes buszjárat
igény esetén szállás biztosítása
fejlődési lehetőség- képzések a cégen belül

Információk a kiválasztási folyamatról

+36 70 772 2175
+36 70 364 1220
[email protected]

Buszjárat:
1. járat: Želiezovce- Hronovce-Pohr.Ruskov-Oroszka-Čata-Biňa-Kamenín-Nána- Štúrovo- átszállás a Bátorkeszi járatra
2. járat: Malé Kosihy- Salka- Bajtava, Lela- Malá nad Hron- Kamenica n/Hr- Štúrovo- átszállás a Bátorkeszi járatra
3. járat: Ruban- Strekov- Nová Vieska- Gbelce- Svodín- Šarkan- Ľubá- Belá- Štúrovo- átszállás a Bátorkeszi járatra
4. járat: Bátorové Kosihy- Búč- Moča- Kravany nad Dunajom- Mužla- Obid- Štúrovo- Nyergesújfalu

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

A cég világvezető a kereskedelmi szénszál gyártásában, amely több mint 50 000 embert foglalkoztat világszerte. A magyarországi vállalatcsoportunk európai termelő üzeme, mely több mint 70 éve működik Budapest közelében, Nyergesújfalun és mintegy 1300 főt foglalkoztat.

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Vállalatunk lelkes, kreatív, és kitartó munkavállalókat keres, akiknek dinamikus, nemzetközi, csapatmunka-orientált munkakörnyezetet és karrierlehetőséget ajánlunk egy innovatív, iparágát vezető cégben.

Amiért mi megbízhatunk a TRANSFER-ben. Nemcsak azért, mert már több mint 25 éve foglalkozunk személyzeti munkával. Hanem elsősorban azért, mert az ügyfeleink kiszolgálását csak hozzáértő kezekbe adjuk. Így biztosak lehetnek abban, hogy megbízhatóan támogatjuk Őket minden személyzeti vonatkozású kérdésben - különleges lelkesedéssel, széleskörű ajánlatokkal, nemzetközi kapcsolatokkal és még sok minden mással. Cégünknek különböző szakterületeken és egész Európában több mint 2 000 céghez van kapcsolata.
Nemzetközi szolgáltatásokat is nyújtunk a leányvállalatainkon keresztül Ausztriában, Németországban, Szlovákiában, Magyarországon és a Cseh Köztársaságban.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.
ASAP

Ing. Slovák Peter

Mám záujem
ID: 3999879  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 180 000 Ft/hónap