Poď pracovať ako výrobný pracovník so mzdou až 1000 Eur priamo do Trnavy!

740 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnava
740 EUR/mesiac740€ + mesačné odmeny (150€) + zákonné príplatky za sviatky a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca v trojzmennej prevádzke
  • montáž plastových nárazníkov, vykladanie, vychystávanie na linku
  • vizuálna a hmatová kontrola dielov
  • jednoduché odstraňovanie chýb

Stabilná práca
Príplatky za sviatky, víkendy
Navýšenie platu po skúšobnej dobe
Možnosť pravidelných záloh
Pomoc s Úradom práce či s exekúciami!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Samostatnosť
Flexibilita
Motivácia a chuť pracovať
Skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem