Pracuj ako operátor vo výrobe mzda až 1 100€! Ubytovanie a doprava zabezpečené, nástup ASAP.

Od 850 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Od 850 EUR/mesiacZákladná mzda: 850€ + príplatok za nočnú zmenu 60-120€ + od 2. odpracovaného mesiaca individuálna prémia 100€ - 185€ = 1 155€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na výrobnej linke v takte (vykonanie práce za určitý čas)
  • vizuálna a hmatová kontrola dielcov, jednoduché odstraňovanie chýb, premiestňovanie dielcov z pracoviska na pracovisko, ich montáž
  • skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá, sedadlá, dvere atď.)
  • podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Pracovný čas vo víkendovej prevádzke:
Sobota od 6:00 do 16:10, alebo od 14:00 do 00:10
Nedeľa od 18:50 do 05:00

Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94€
13. plat vyplácaný raz ročne
Príplatky za nadčasy a možnosť záloh
Zabezpečené ubytovanie (109€/mesiac)
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Doprava z okolia zabezpečená

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím zašlite svoj životopis!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte výhodou
Vzdelanie v automobilovom priemysle výhodou
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Ochota pracovať výlučne cez víkendy

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3991090  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac