Operátor logistiky v Hlohovci! plat až 1100€ + zabezpečené ubytovanie úplne zdarma!

805 EUR/mesiac
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha volantovo riadeného motorového vozíka - ťahača /vláčika
  • obsluha ručne riadeného vozíka s materiálom
  • riadenie distribučných súprav ( ťahač + 2 až 3 vagóny)
  • zásobovanie výrobných liniek materiálom vo veľkých a malých baleniach po stanovených distribučných trasách
  • zber prázdnych obalov
  • vytváranie zoskupení podľa prebaľovacích predpisov
  • vykonávanie ostatných pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
  • informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

  • Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
  • Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
  • Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
  • Príspevok na DDS, 3. pilier
  • Odmena za odporúčanie kandidáta
  • Odmena za dobré nápady
  • Odmeny pri jubileách
  • Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
  • Príspevok na dopravu
  • Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vďaka 32,000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2019 tržby v hodnote 9,2 miliardy Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov áut. V súčasnosti spoločnosť navrhuje a dodáva riešenia pre viac ako 90 celosvetových výrobcov áut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3968080  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 805 EUR/mesiac