Nájdite si super prácu ešte dnes!

Picker v Nitre až 830€! Práca vhodná pre ženy aj mužov.

Od 714 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca nie je za pásom
  • Práca so skenerom
  • Balenie súčiastok
  • Ľahké manipulačné práce
  • Prebaľovanie materiálu
  • Kontrola množstva v baleniach
  • Kontrola zaskladňovacích miest
  • Spolupráca na inventúrach
  • Doprava z viacerých smerov zabezpečená ZDARMA!

  • Základná mzda 714 € (po prestupe na pozíciu skladníka až 858€)
  • Mesačný príplatok až do 15 %
  • Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
  • možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
  • Príplatky za nadčasy
  • doprava ZDARMA!
  • možnosť čerpania záloh- pomoc s exekúciami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná firma so zastúpením po celom svete, ktorá zabezpečuje logistiku. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, čo prináša nielen veľké skúsenosti a výhody ale aj príležitosť kariérneho rastu. Preto si myslíme, že táto ponuka bude pre Vás veľmi zaujímavá a motivujúca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav
  • chuť pracovať

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Od 714 EUR/mesiac714€+ príplatok do 15%+ stravné lístky 3,83€ + príplatky za nadčas 25%-125% (po prestupe na vodiča VZV plat od 890€ + príplatky)

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem