Máš preukaz na NZV a nemáš prácu? Picker so mzdou až 950€ brutto plus 13. a 14. plat! Nástup hneď!

950 EUR/mesiac
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacplus 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca sa vykonáva v Senci s dopravou z Vášho mesta
  • zodpovednosť za vyskladnenie tovaru podľa objednávok predajne a za správnosť vyskladneného tovaru,
  • príprava paliet a prepraviek na vyskladnenie,
  • inventúra tovaru,
  • plnenie požadovaných výkonov

  • 13. a 14. plat v plnej výške
  • práca na 2 zmeny
  • doprava zo Šale
  • sklad je v letných mesiacoch klimatizovaný, v zimných mesiacoch vykurovaný
  • možnosť záloh už po prvom odpracovanom týždni
  • koordinátor na telefóne každý pracovný deň

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Marcela Poláková
Telefónne číslo: 0948 343 932
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

DM drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • preukaz a prax na NZV
  • dobrý zdravotný stav
  • spoľahlivosť
  • tímový hráč
  • manuálna zručnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem