Nájdite si super prácu ešte dnes!

Hľadáme skúseného brigádnika (študenta) so znalosťou srbského jazyka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne vyhľadávanie zamestnancov na pracovných portáloch a sociálnych sieťach, získavanie nových kontaktov,
  • práca s internou databázou,
  • administratíva vyplývajúca z náplne práce.
  • Super šanca pre študentov VŠ

  • pracovné skúsenosti v zaujímavej oblasti,
  • získaš prehľad o aktuálnych pracovných ponukách, inzercii, práci s kandidátmi, zákonníku práce
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve v Nitre
  • možnosti osobného rozvoja a podpora pri ďalšom uplatnení sa na trhu práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

TRANSFER International Staff je firma, ktorá patrí medzi najväčšie agentúry na rakúskom trhu. Máme viac ako 24 rokov skúsenosti a pobočky v Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Nemecku a na Slovensku. Naša firma sa orientuje na cieľ a s tým spojenú spokojnosť zamestnancov a klientov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Srbský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Proaktívny prístup,
  • schopnosť pracovať samostatne,
  • zodpovedný prístup, neustála chuť sa zlepšovať,
  • dobrá organizácia práce a času,
  • sebavedomé a zodpovedné myslenie,
  • skúsenosti na pozícii Recruitera - výhodou, nie podmienkou,

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
€3 na hodinu, po skúšobnej dobe možnosť navýšenia na €4

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3830006  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €3 na hodinu, po skúšobnej dobe možnosť navýšenia na €4