Pracuj vo výrobe batérií do elektromobilov! Nenáročná práca s platom až 1070€!

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
800€ + 50€ príplatok za prácu na danej pozícii + 60€ - 120€ príplatok za nočnú zmenu = 970€; od 2.mesiaca + individuálna výkonnostná prémia až 100€ = až do 1070€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca na baterkárni,kde sa vyrábajú batérie pre elektromobily. Práca nemá rýchly chod ako na linke. Maturitná skúška je podmienkou. Elektrikárska vyhláška výhodou, nie je však nutná.

  • zabezpečená DOPRAVA zo Šale
  • zaujímavé finančné ohodnotenie: prémie, príplatky za víkendy a sviatky
  • nástupná mzda od 850€ + príplatok za nočnú zmenu = 970€
  • po 2.odpracovanom mesiaci individuálna výkonnostná prémia až 100€
  • príplatok za nočnú zmenu 1,60€/hod.
  • v prípade potreby Vám bude zabezpečené UBYTOVANIE (1.mesiac zdarma, od 2.mesiaca len 100€)
  • benefit ČERPANIA ZÁLOH už po prvom odpracovanom týždni
  • náborový príspevok za odporúčanie kandidáta
  • zabezpečená teplá strava v jedálni
  • zabezpečený celoročný pitný režim
  • možnosť prenájmu vozidla od 113€ mesačne
  • koordinátor na telefóne v každý pracovný deň (8.00-16.30h.)
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v úspešnom automobilovom priemysle
  • možnosť pracovať aj vo víkendovom režime

Vaše životopisy zasielajte na [email protected] alebo ma kontaktujte telefonicky na 0948 193 824. Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • maturitná skúška podmienkou
  • manuálna zručnosť
  • ochota a chuť pracovať
  • zodpovednosť
  • elektrikárska vyhláška výhodou

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3821884  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + 50€ príplatok za prácu na danej pozícii + 60€ - 120€ príplatok za nočnú zmenu = 970€; od 2.mesiaca + individuálna výkonnostná prémia až 100€ = až do 1070€