Spustená víkendovka v Trnave ! - plat 690€ + doprava z tvojho mesta! (Operátor výroby)

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Ihneď
405€ + cca 66€ príplatok za nočnú + cca 132€ príplatok za víkend + od 2.odpr. mesiaca individ. prémia 51-94€ = 697€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pracovné pozície sú vhodné predovšetkým pre mužov
  • manipulačné práce vo výrobe v automobilovom priemysle
  • obsluha automatov, poloautomatov a montážnych liniek
  • montáž jednotlivých dielov, lepenie, skrutkovanie, lakovanie, kontrola kvality
  • možnosť práce na jednotlivých prevádzkach (lakovňa, zvarovňa, montáž, kvalita, lisovňa, logistika)

  • doprava ku každej zmene aj zo zmeny v smeroch Hlohovec, Šaľa, Senica, Brestovany, Biely Kostol
  • príplatok za prácu cez víkend: sobota 1,50€ / nedeľa 2,99€
  • príplatok za prácu v noci 1,60€
  • od 2. mesiaca individuálna prémia 51€ až do výšky 94€
  • možnosť nadčasu 40% príplatok
  • možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni
  • náborový príspevok za odporúčanie kandidáta
  • zabezpečená teplá strava v jedálni za priaznivú cenu
  • zabezpečený celoročný pitný režim
  • koordinátor na telefóne v každý pracovný deň (8.00-16.30h.)
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v úspešnom automobilovom priemysle
  • pracuje sa v sobotu(ranná, poobedná zmena) a v nedeľu (nočná zmena, končí v pondelok ráno)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodný výrobca automobilov vyprodukuje v súčasnosti na Slovensku denne viac ako 1350 vozidiel. Spoločnosť sa môže pochváliť viacerými unikátnymi technológiami a riešeniami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3817401  Dátum zverejnenia: 24.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 405€ + cca 66€ príplatok za nočnú + cca 132€ príplatok za víkend + od 2.odpr. mesiaca individ. prémia 51-94€ = 697€