Posledný nástup v tomto roku - Posledná šanca zarobiť si na darčeky - Práca v sklade len na 2 zmeny!

Miesto práce
Dolná Streda
714 € + prémie 5-15 %, stravné lístky, doprava zdarma alebo ubytovanie za malý príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pickovanie tovaru
  • jazda na nízkozdvižnom vozíku (NZV)
  • vykonávať prácu podľa príkazov nadriadeného

  • práca len na 2 zmeny
  • doprava plne hradená zamestnávateľom
  • stravné lístky 3,83 € na každý deň
  • zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
  • rastúce prémie:
1. mesiac 5 %
2. mesiac 10 %
3. mesiac 15 %
  • možnosť práce nadčas za zaujímavé príplatky od 25 do 75 %

Každý uchádzač bude kontaktovaný telefonicky. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948 390 475.

Kontaktná osoba: Veronika Šulík

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť zastrešujúca logistiku veľkých priemyselných spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

manuálna zručnosť
matematická gramotnosť
samostatnosť
tímová práca

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3814604  Dátum zverejnenia: 20.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 714 € + prémie 5-15 %, stravné lístky, doprava zdarma alebo ubytovanie za malý príplatok