Hľadáme vodiča VZV s platným preukazom! Plat od 900€ s dopravou zdarma!

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
900€ + kvalifikačný bonus (po zaučení) + nadčasy + výkonnostný bonus s neobmedzenou hornou hranicou + stravné lístky v hodnote 4€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preberať, manipulovať, vychystávať a vydávať tovar do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov - retrak
  • pracovať so skenerom
  • pracovať na 12 hodinové zmeny

Základná mzda 900€
Motivačná odmena 40€
Kvalifikačný bonus (po zaučení) od 50€ do 150€
Stravné lístky v hodnote 4€ (za 12 odpracovaných hodín 2 stravné lístky)
Možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu VZV
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
Prácu v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky
Možnosť profesného rastu schopným pracovníkom

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.
Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Ing. Petra Bírová
Telefónne číslo: 0948 186 912, môžete volať, prezvoniť alebo zaslať sms.
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • VZV preukaz

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3801106  Dátum zverejnenia: 2.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ + kvalifikačný bonus (po zaučení) + nadčasy + výkonnostný bonus s neobmedzenou hornou hranicou + stravné lístky v hodnote 4€