867 - 977 EUR

Administrátor skladu / Warehouse admin - základná mzda €867 + bonusy a benefity

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovanie toku materiálu v ERP systéme SAP a riešenie prípadných nezrovnalostí
- sledovanie a kontrola prichádzajúceho tovaru do skladu
- kontrola skladových zásob
- sledovanie a hlásenie problémov včas spolu s dokumentáciou poškodeného produktu
- práca s objednávkami na prepravu a sprievodnými dokumentami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

€867 základná zložka mzdy + možnosť variabilnej zložky mzdy, spolu do výšky €997

- garantované navýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- doprava do zamestnania ZDARMA zo širokého okolia do Nitry ( prípadne príspevok na cestovné )
- možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni
- mesačná variabilná zložka mzdy do 15%
- príplatky za nadčasy od 25% do 125%
- stravné vo výšky 3,83€ s minimálnym doplatkom zamestnanca
- možnosť získať 13.-ty plat
- široké možnosti kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti v Nitre

Informácie o výberovom konaní

- výberové konanie na túto pozíciu prebieha dvojkolovo
- 1. kolo je osobný pohovor za účelom preverenia predchádzajúcich skúseností a znalostí
- 2. kolo je praktická časť - vypracovať úlohu podľa zadania

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám neváhajte poslať svoj životopis. Uvítame ak nám priložíte aj životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná logistická spoločnosť so zastúpením po celom svete, ktorá zabezpečuje internú logistiku. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou rozrastajúcej sa nadnárodnej spoločnosti čo so sebou prináša množstvo príležitostí na získavanie skúseností, osobnostný a kariérny rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť Excelu, SAPu a angličtiny je nutná
- ochota pracovať v zabehnutom prostredí skladu
- časová flexibilita
- chuť a ochota učiť sa novým veciam
- proaktívny prístup

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer International Staff, k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 3767631   Dátum zverejnenia: 19.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   €867 základná zložka mzdy + možnosť variabilnej zložky mzdy, spolu do výšky €997