Jednoduchá práca v skladoch bez nočných! Picker/ka na 2 zmeny, alebo skladník VZV - doprava priamo z Vášho mesta

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
714 € + dochádzkový bonus až do 15% = až do 821 € + príplatky za nadčasy + stravné lístky v hodnote 3,83€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca sa vykonáva v Priemyselnom parku Nitra.
  • Práca na 2 zmeny.
  • Práca nie je na linke
  • Balenie súčiastok
  • Prebaľovanie materiálu
  • Kontrola množstva materiálu
  • Kontrola zaskladňovacích miest
  • Práca so skenerom
  • Spolupráca na inventúrach
  • Ľahké manipulačné práce

Základná mzda 714 € +
  • navýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
  • od 1. mesiaca príplatok do 5%, neskôr až do 15 %
  • príplatky za nadčasy: cez pracovný týždeň 25%, sobota: 75%, nedeľa 125%
  • Stravné lístky v hodnote 3,83€
  • Zabezpečená doprava z Vášho mesta
  • Možnosť obnoviť si, alebo spraviť si VZV, prejsť na vyššiu pozíciu s vyšším platom

Informácie o výberovom konaní

Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Marcela Poláková
Telefónne číslo: 0948 343 932, môžete volať alebo zaslať sms.
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Spoločnosť je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • zodpovedný a pozitívny prístup
  • dobrá fyzická kondícia
  • ochota učiť sa a pracovať na 2 zmeny

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3766968  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 714 € + dochádzkový bonus až do 15% = až do 821 € + príplatky za nadčasy + stravné lístky v hodnote 3,83€