Nájdite si super prácu ešte dnes!

Nenáročná práca na 2 zmeny v skladoch na pozícií Picker/ka s platom až 821€ + stravné lístky + dopravu zabezpečíme zdarma!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca nie je na linke!!
  • Práca so skenerom
  • Balenie súčiastok
  • Ľahké manipulačné práce
  • Prebaľovanie materiálu
  • Kontrola množstva v baleniach
  • Kontrola zaskladňovacích miest
  • Spolupráca na inventúrach
  • V prípade záujmu kurz VZV

  • Základná mzda 714 €
  • navýšenie základnej zložky mzdy už po skúšobnej dobe
  • Mesačný príplatok - 5% až 15%
  • Stravné lístky v hodnote 3,83€
  • Príplatky za nadčasy od 25% do 125 %
  • 13. plat
  • Ubytovanie zabezpečené za veľmi nízky poplatok

Prečo pracovať práve pre nás?
  • Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni
  • Pomôžeme s vybavovaním úradných vecí
  • Osobné stretnutie

Informácie o výberovom konaní

Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Nikola Gajdošová
Telefónne číslo: 0944 630 406, môžete volať, prezvoniť alebo zaslať sms.
Email: [email protected]
Facebook: NAJ PRACA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná firma so zastúpením po celom svete, ktorá pracuje pre klienta Jaguar Land Rover Slovakia a zabezpečuje logistiku. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, čo prináša nielen veľké skúsenosti a výhody ale aj príležitosť kariérneho rastu. Preto si myslíme, že táto ponuka bude pre Vás veľmi zaujímavá a motivujúca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • manuálna zručnosť
  • dobré pracovné návyky
  • výborný zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
714 € + príplatok 5% až 15% + príplatky za nadčasy + stravné lístky v hodnote 3,83€

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3764901  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 714 € + príplatok 5% až 15% + príplatky za nadčasy + stravné lístky v hodnote 3,83€