900 - 1 000 EUR

Vodič VZV - Práca v dvojzmennej prevádzke - doprava zdarma - plat už od 960€ + stravné lístky

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Platný preukaz na VZV a prax min. 2 mesiace
- Manipulácia s VZV
- Vykládky a nakládky kamiónov
- Naskladňovanie materiálu
- Fyzická kontrola dodávok
- Spolupráca na inventúrach
- Doprava zabezpečená

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

837€ + príplatok od 5 do 15 % + SL v hodnote 3,83 €, doprava zdarma + ubytovanie zdarma

- Práca na dve zmeny
- Možnosť kurzu VZV a zaškolenia zdarma
- Základná mzda 837 €
- Mesačný príplatok + 5% - 15%
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom 3,83€
- Príplatky za nadčasy od 25 do 75 %
- Doprava ZDARMA / príspevok na dopravu
- Ubytovanie zdarma

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom SMS na telefónom čísle 0948 940 610, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Následne budú všetci uchádzači kontaktovaní telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná logistická firma so zastúpením po celom svete, ktorá pracuje pre atraktívneho klienta Jaguar Land Rover Slovakia. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, byť pri zrode novej veľkej spoločnosti, čo prináša nielen veľké skúsenosti, ale aj príležitosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Skladník

Vodičský preukaz

B

- flexibilita
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- výborný zdravotný stav
- chuť pracovať

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 24 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer Personalmanagement k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jakub Igaz
Tel.: +421948940610
E-mail: poslať životopis
ID: 3762211   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   837€ + príplatok od 5 do 15 % + SL v hodnote 3,83 €, doprava zdarma + ubytovanie zdarma