Prijmeme operátorov výroby nárazníkov - práca pre mužov i ženy s platom od 900€ + stravné lístky, príspevkom na dopravu / ubytovaním zdarma

735 - 910 EUR/mesiac
Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
735 - 910 EUR/mesiacNástupný plat od 735€ + mesačny bonus do 131€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku
  • Vykladanie a nakladanie dopravníkov
  • Vizuálna kontrola vyrobených dielov
  • Odmasťovanie, stieranie, lakovanie a leštenie vyrobených dielov
  • Montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkvanie, vybíjanie
  • Balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov

Operátori zabezpečujú informovanosť v rámci vlastnej zmeny, ale aj medzi zmenami - odovzdávajú si navzájom všetky dôležité informácie. Sú veľmi dôležitou súčasťou výrobných tímov. Prácu vykonávajú v stoji, pričom sa pohybujú medzi obsluhovanými zariadeniami. Ich práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená. Spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby pracovali v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

  • Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme v Hlohovci
  • Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
  • Ubytovanie ZDARMA
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku a prácu cez víkend
  • Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
  • Odmeny vyplácané polročne
  • Odmena za dobré nápady
  • Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
  • Príspevok na dopravu

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom SMS na telefónom čísle 0948 940 610, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Následne budú všetci uchádzači kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Poskytujeme automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.
Naše exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť, znižujúcu váhu auta a CO2 emisií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť,
  • Ochota pracovať na zmeny,
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
  • Prax vo výrobnom prostredí výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3758043  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 910 EUR/mesiacNástupný plat od 735€ + mesačny bonus do 131€ + zákonné príplatky