Znovu otvorené miesta v Trenčíne, montážnik na 3/4 zmeny, doprava v rámci mesta zdarma

796 - 1 000 EUR/mesiac
Miesto práce
Trenčín
796 - 1 000 EUR/mesiac623€ + 20% variabilná zložka mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha strojov a zariadení
  • práca na linke
  • výroba a montáž dielov, svetlometov a iných
  • čistenie a balenie výrobkov

  • autobusy zdarma v rámci Trenčína tiež z Bánoviec nad Bebravou
  • preplatené nadčasy
  • 13. a 14. plat
  • široký sociálny program
  • možnosť ďalšieho profesijného rastu (teamleader, skladník, nastavovač, kontrolór kvality...)
  • stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie

Každý uchádzač bude kontaktovaný telefonicky. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na t.č. 0948 390 475.

Kontaktná osoba: Veronika Šulík

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovné miesto obsadzované je členom nemeckého koncernu, ktorý je popredným svetovým dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu. Spolu s výrobným závodom v Nemecku a Mexiku patrí ku kľúčovým závodom koncernovej divízie svetiel v oblasti signálnych svietidiel pre osobné a úžitkové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • manuálna zručnosť
  • skvelá motorika prstov
  • dobrý zrak
  • ochota učiť sa
  • dochvíľnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trenčín

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3738884  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 796 - 1 000 EUR/mesiac623€ + 20% variabilná zložka mzdy + príplatky