Nájdite si super prácu ešte dnes!

Operátor výroby na 4 zmeny - Mzda až 1180 €, možné čerpať zálohy, dáme Vám aj ubytovanie

900 - 1 180 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha strojov a zariadení
  • obsluha automatizovaných robotov
  • oprava, kontrola a čistenie vyrobených kusov
  • dodržiavanie pokynov nadriadených pracovníkov

  • ubytovanie hradené zamestnávateľom vo výške 80 %
  • práca v pešej dostupnosti cca 20 min.
  • dotované obedy

K základnej zložke mzdy patrí zamestnancovi aj:
  • motivačná odmena 135 € mesačne
  • rizikový príplatok cca 94 € mesačne (platí len pri práci na lisovni)
  • nočný príplatok cca 81 € mesačne

Pri 4-zmennej prevádzke aj príplatky za:
  • sobotu cca 40 € mesačne
  • nedeľu cca 80 € mesačne
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Každý uchádzač bude kontaktovaný telefonicky. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948 390 475.

Kontaktná osoba: Veronika Šulík

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná patrí k jedným z najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel v CEE a nachádza sa v troch európskych krajinách. Spoločnosť sa zaoberá prevažne výrobou kovových (hliníkových) výrobkov a konštrukcií určených pre ďalšiu montáž.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • ochota pracovať na 3 či 4 zmeny

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Demandice
Termín nástupu
IHNEĎ
900 - 1 180 EUR/mesiac650 € + motivačná odmena 135 €, rizikový príplatok, nočný príplatok, víkendové príplatky

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Vladimír Jančo
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3731775  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 180 EUR/mesiac650 € + motivačná odmena 135 €, rizikový príplatok, nočný príplatok, víkendové príplatky