Pracovník v sklade / picker - 2 zmeny - mzda od €700 + bonusy a benefity + možnosť prestupu na VZV

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Až do výšky €805 a viac ( z toho základná zložka €700 )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Balenie / prebaľovanie súčiastok a materiálu
  • Ľahké manipulačné práce
  • Kontrola množstva v baleniach
  • Kontrola zaskladňovacích miest
  • Spolupráca na inventúrach

  • Základná mzda €700 brutto
  • Po 1.odpracovanom mesiaci bonus vo výške 5% k základnej mzde
  • Po 2.odpracovanom mesiaci bonus vo výške 10% k základnej mzde
  • Po 3.odpracovanom mesiaci bonus vo výške 15% k základnej mzde
  • Po troch mesiacoch sa teda mzda vyšplhá až na €805 brutto

  • možnosť prestupu ako vodič VZV ( školenie zabezpečíme )

  • možnosť čerpania zálohy už po prvom odpracovanom týždni. Aj takýmto spôsobom sa snažíme zamestnancom pomôcť vykryť nečakané výdavky

  • keďže sa spoločnosť stále rozbieha, tak potrebujeme, aby ľudia pracovali aj nadčas. Samozrejme, všetky takto odpracované hodiny riadne preplatíme. Tým pádom sa mesačná mzda môže vyšplhať aj na € 900 brutto a vyššie

  • stravné vo výške € 3,83 za odpracovanú zmenu s minimálnym doplatkom zamestnanca

  • koordinátor na telefóne a priamo v závode každý pracovný deň. V prípade, že potrebujete s niečím poradiť, prípadne pomôcť s vybavovačkami na úrade práce, exekúciami a podobne

  • doprava do práce ZDARMA - Levice - Kalná n. Hronom - Vráble - Golianovo - Veľký Lapáš - Nitra

  • široké možnosti kariérneho rastu pre šikovných zamestnancov v rozrastajúcej sa nadnárodnej spoločnosti

  • nástup do práce možný ihneď / dohodou

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky, kde si prejdeme ďalšie detaily a upresníme termín osobného stretnutia

Miesto pracovného pohovoru ako aj miesto výkonu práce je v NITRE

Nájdete nás aj na facebooku

Telefonicky nás môžete kontaktovať ktorýkoľvek pracovný deň od 8:00 do 16:00,

ĎAKUJEME.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná logistická spoločnosť so zastúpením po celom svete, ktorá zabezpečuje internú logistiku pre atraktívneho klienta v Nitre - Jaguar Land Rover Slovakia. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou rozrastajúcej sa nadnárodnej spoločnosti čo so sebou prináša množstvo príležitostí na získavanie skúseností a osobnostný a kariérny rast.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita ( momentálne je potrebná práca nadčas, preto hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní pracovať nadčas - samozrejme, všetky nadčasy uhradíme s adekvátnym príplatkom )
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav
  • chuť pracovať
  • prax v sklade je výhodou, nie však podmienkou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Levice

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3636532  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Až do výšky €805 a viac ( z toho základná zložka €700 )