Retušér analytik do Trnavy - plat od 893€ brutto

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách- chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvárania, chyby mechaniky a elektriky
- opravovať vymeniteľné diely, schvaľovať kvalitu vykonaných opráv
- realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
- školiť nových retušérov -analytikov
- navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše, podieľať sa na príprave pracovných štandardov
- udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku i mimo neho a kontrolovať aj dodržiavanie u svojich pracovníkov
- osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 893€ +príplatky za prácu v noci (1,60€ / hod) + individuálna prémia (priemerne 100€ + 13. plat )

- základná mzda 893€ +príplatky za prácu v noci (1,60€ / hod) + individuálna prémia (priemerne 100€ + 13. plat )
- pracovná zmluva na dobu určitú s 3- mesačnou skúšobnou dobou
- doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
-možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- teplá strava od 0,67€
- pitný režim zdarma
-možnosť ubytovania - 1. mesiac zdarma, od 2. mesiaca 100€
- prenájom vozidiel od 111€ mesačne
- benefity cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru alebo dovolenku
- sociálna výpomoc v krízových situáciach, mikrosponzoring
- odmena za vernosť, náborový príspevok
- asociácia športu PSA

Informácie o výberovom konaní

Každý jeden uchádzač bude kontaktovaný telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový závod na Slovensku pri meste Trnava. Príbeh automobilky na Slovensku má už viac ako dvanásť rokov a za tú dobu stále hlbšie zapúšťa svoje korene na Slovensku.
Dáva prácu takmer 20.000 ľuďom prostredníctvom svojich dodávateľov lokalizovaných na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár/ klampiar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské s maturitou ( špecializácia autoelektrikár/ klampiar)
- prax v automobilovom priemysle výhodou
-znalosť procesu výroby, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
- PC gramotnosť
- vodičský preukaz typ B
- spoľahlivosť a flexibilita , manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 24 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer Personalmanagement k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Ivanková
Tel.: +421905245236
E-mail: poslať životopis
ID: 3630199   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 893€ +príplatky za prácu v noci (1,60€ / hod) + individuálna prémia (priemerne 100€ + 13. plat )