Hľadáme s okamžitým nástupom Pickerov 630€ netto + doprava zabezpečená

714 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
02/20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prebaľovanie a balenie súčiastok
  • práca zo skenerom
  • kontrola množstva materiálu na sklade, vychystávanie a príprava materiálu zo skladu
  • zúčastňovanie sa inventúr
  • je to veľký sklad
  • práca na 2 zmeny

  • 714€ BRUTTO (fixný plat)
  • navýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
  • do 15% bonus (výkonnostný a dochádzkový) - platí pri celom odpracovanom mesiaci
  • príplatky za nadčasy ( 25% počas týždňa - 75% až 125% počas víkendov)
  • stravné lístky v hodnote 3,83 € (skoro celé hradí zamestnávateľ)
  • miesto výkonu práce: Nitra

doprava zabezpečená už aj:
Komárno,Hurbanovo,Bajč,Nové Zámky, Kolárovo, Palárikovo

Každý záujemca bude kontaktovaný telefonicky. Termín pracovného pohovoru bude upresnený po absolvovaní prvého pohovoru – telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná logistická firma so zastúpením po celom svete, ktorá pracuje pre atraktívneho klienta Jaguar Land Rover Slovakia. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, byť pri zrode novej veľkej spoločnosti, čo prináša nielen veľké skúsenosti, ale aj príležitosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
02/20

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3601255  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 714 EUR/mesiac