Operátor výroby - okamžitý nástup - ubytovanie zabezpečené - plat až 900€

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
Ihneď
735 € + 20 % odmena + nočný príplatok + stravné lístky, doprava a ubytovanie ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba a montáž autosedačiek
  • obsluha strojov a zariadení
  • kontrola kvality výrobkov, materiálov aj komponentov pred montážou

  • Práca na TPP
  • Základná mzda: 735,- € + 20 % výkonnostný bonus (147,- €)
  • Príplatky za nočné zmeny
  • Stravné lístky 3,60 €
  • Pomôžeme aj s vybavovačkami na úradoch práce či s exekútormi

Vy pracujete pre nás, nám záleží na Vás!

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle 0944 630 406, pošlite svoj životopis na [email protected] alebo nám napíšte na Facebooku Nikola Gajdošová

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná, je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedačiek. V roku 2017 spoločnosť oslávila už svoje 100. výročie na trhu práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • ochota učiť sa
  • zodpovedný prístup
  • dobrá fyzická kondícia

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3497470  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 € + 20 % odmena + nočný príplatok + stravné lístky, doprava a ubytovanie ZDARMA