Vodič solo do 7.5 t

TRANSEXPRES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodic v medzinarodnej doprave

Hladame vodica na medzinarodnu dopravu s vodicskym opravnenim skupiny C , skolenim KKV a tachografovou kartou s trvalym pobytom Nitra, Sala, Sered a okolie.
Sme mala (12 vozidiel), ale prosperujuca firma zo serioznym pristupom k zamestnancom, niektori u nas pracuju uz od vzniku v roku 1999, a preto hladame zamestnacov, ktori budu mat rovnaky pristup k firme.
Nejazdime uniu. Jazdi sa vacsinou do D,NL,B, vikendy doma.Pravidelne nakladky, niektore prepravy trvaju len 4 dni v tyzdni. Cista mzda 1000-1200 Eur.
V pripade zaujmu po dohode zaskolime aj zacinajucich vodicov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Technicky zdatny a bezuhonny.

Dopravna spolocnost zaoberajuca sa medzinarodnou a vnutrostatnou dopravou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2388293  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/mesiac